ממד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דלתות ממ"ד

 
למרבה הצער, מדינת ישראל למודת מלחמות ומצבי חירום, המחייבים שהיה במרחבים מוגנים ובמקלטים. ודווקא בגלל הניסיון המר שלנו בתחום, כולנו חייבים להיות ערוכים לשעת חירום. כי כפי שכולנו כבר יודעים, סכנות ומצבי חירום פוקדים אותנו ללא התרעה מוקדמת. עם חברת האחים תורתי בע"מ תוכלו גם אתם להיערך לשעת חירום ולצייד את המרחב המוגן שלכם בדלתות ממ"ד.
 

דלתות ממ"ד - המקצועיות שלנו, השקט הנפשי שלכם!

 
חברת האחים תורתי בע"מ מתמחה בייצור מגוון רחב של פרטי מיגון למרחבים מוגנים, לרבות דלתות ממ"ד. בעמוד זה תוכלו להתרשם ממבחר דלתות הממ"ד שאנו מספקים:
 
 
  • דלת ממ"ד במגוון מידות וציפויים דלתות למקלט
  • דלתות הדף רסיסים – דלתות הזזה
  • דלתות הדף רסיסים – כנף אחת
  • דלתות הדף רסיסים דו כנפיות
 
 
 
דלתות מקלט - אחים תורתי
 
 
 
כל דלתות הממ"ד שלנו עומדות בתקני האיכות המחמירים של ISO 9001: 2000, נושאות תו תקן של מכון התקנים הישראלי ומאושרות על ידי פיקוד העורף. עם הדלתות למקלט והדלתות לממ"ד של חברת האחים תורתי בע"מ תוכלו גם אתם ליהנות מביטחון מקסימלי ומשקט נפשי הנובע מן הידיעה שאתם ערוכים לשעת חירום.
 

תמיד לשירותכם

 
חברת האחים תורתי שמחה להעמיד לרשותכם 39 שנות ניסיון בתחום הנדסת המיגון בכלל, ודלתות לממ"ד בפרט. אנו מעניקים את שירותינו למגוון רחב של לקוחות: משרד הביטחון, חברת החשמל, בתי חולים, חברות בנייה, קבלנים פרטיים ועוד.
 
נשמח לראות גם אתכם בין לקוחותינו המרוצים. למידע נוסף אודות דלתות ממ"ד ודלתות למקלט – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה בכל עת.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפטיש 1, ת"ד 547, אזור התעשייה גיל עמל, הוד השרון 45105
טל': 09-7400022   | פקס: 09-7411182
דוא"לmenahem@toraty.com    Google+
 
 
 
 
* שם:
 
* דוא"ל:
 
  הערות:
 
 
 
  טלפון:
 
* קוד:
Capcha